Nasza uczennica Victoria Malek została zwyciężczynią konkursu na ekologiczny spot filmowy pod nazwą ZIELONE KADRY, zorganizowany przez Młodzieżowy Dom Kultury w Opolu.. GRATULUJEMY :-)

"Zielone kadry" - wyniki konkursu

W poniedziałek w naszej szkole nastąpiło podsumowanie etapu szkolnego Diecezjalnego Konkursu Wiedzy Religijnej - Żak 2020. W konkursie tym brało udział dziewięciu uczniów z kl.V-VI. Pierwsze miejsce zajęła Julia Matjas z klasy V, drugie Julia Dylewska z kl. VI, trzecie Magdalena John z kl.VI, a czwarte Brian Pogoda z kl. V. Pytania konkursowe dotyczyły życia Jana Pawła II oraz historii Mojżesza. Okazały się bardzo trudne. Gratulujemy wszystkim uczestnikom, a w szczególności Julii Matjas, która zakwalifikowała się do etapu rejonowego tego konkursu.

W poniedziałek w naszej szkole podsumowano Szkolny Konkurs: "Najpiękniejszy różaniec".  Wszystkie różańce były wykonane prawidłowo (pod względem teologicznym) i bardzo estetycznie. Ponadto wiele z nich charakteryzowało się niezwykłą pomysłowością. Zarówno w pierwszej kategorii (przedszkolaki, kl.I-II), jak i w drugiej kategorii (kl.III-VI) przyznano I,II lub III miejsce. Wszyscy uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy.

Za udział w w konkursie dziękujemy zarówno uczniom jak i rodzicom, dziadkom...

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w konkursie „Naturalnie różnorodna Aglomeracja Opolska”. Reprezentowali nas: Magdalena John (kl.VI), Victoria Malek (kl. VI), Ewelina Mucha (kl. VI) oraz Łukasz Kudla (kl.V). 

Z ogromną radością informujemy, że w kategorii szkół podstawowych komisja konkursowa zdecydowała o przyznaniu:

II miejsca i nagrody rzeczowej o wartości 500 zł Magdalenie John

III miejsca i nagrody rzeczowej o wartości 300 zł Victorii Malek

http://www.aglomeracja-opolska.pl/aktualnosci/rozstrzygniecie-konkursu-filmowego-naturalnie-roznorodna-aglomeracja-opolska

W czwartek, 10 października 2019,  odbywał się XIV Terenowy Turniej Ekologiczny dla uczniów klas V i VI organizowany przez – Park Krajobrazowy Góra Św. Anny oraz Nadleśnictwo Strzelce Opolskie, Gminę Leśnica i Dział Przyrody Muzeum Śląska Opolskiego.

Naszą szkołę reprezentowali: Julia Dylewska, Magdalena John i Paweł Rosół – uczniowie przygotowani do konkursu przez pana Wiesława Walendzika. Na trasę dzieci wyruszyły pod opieką pani Gabrieli Gawendy.

 http://zopk.pl/pl/pk-gora-sw-anny/aktualnosci/item/1532-annogorski-ekolog-przyznany-po-raz-14