W piątek reprezentanci naszej szkoły brali udział w Gminnym Turnieju Tenisa Stołowego - drużynowego. Zawody odbyły się w Publicznej Szkole Podstawowej nr 2 w Zdzieszowicach. Drużyna chłopców wystąpiła w składzie Michał Kudla, Andrzej Świerczyński i Łuksza Kudla. Ekipa dziewcząt grała w składzie Victoria Gonska i Dominika Kubina. Obydwa zespoły walczyły wspaniale i ostatecznie uplasowały się na czwartych miejscach. Serdecznie gratulujemy!!!

Uczeń klasy czwartej Szymon Walczyk brał udział w Biegu Między Pomniakmi, który był imprezą towarzyszącą obchodów 100 rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości. Gratulujemy występu i życzymy Szymonowi dalszych sportowych sukcesów.

20 września w Zdzieszowicach odbył się Jesienny Cross Solidarności. Nasza szkoła reprezentowana była przez sześcioro uczniów: Tymoteusza Gasza, Antoniego Skrobocza, Gabriela Kapłona, Dominika Barteczko, Marka Kudlę i Rozalię Kampę. Wszyscy zawodnicy zaprezentowali się z dobrej strony. W ramach Crossu rozegrane zostały gminne zawody w biegach przełajowych. Nasz reprezentant Dominik Barteczko zakwalifikował się do etapu powiatowego. Następnie 2 października w Krapkowicach odbył się powiatowy etap zawodów w biegach przełajowych. Naszą szkołę reprezentował Dominik Barteczko, któremu udało się zająć miejsce w drugiej dziesiątce. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Uczennica Aleksandra Błażewicz, reprezentująca naszą szkołę w powiatowych zawodach lekkoatletycznych zakwalifikowała się do Finału Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej zdobywając 1 miejsce w konkurencjach biegowych na dystansach 100m i 300m.

Wielkie gratulacje!!!

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w biegach przełajowych podczas zawodów Żyrowik 2018. Ola Błażewicz zajęła 2 miejsce w swojej kategorii, Szymon Walczyk wywalczył miejsce na najniższym stopniu podium, Gabriel Kapłon i Daniel Richter uplasowali się na 6 miejscach natomiast Patryk Wąsik zajął 8 lokatę. Ponadto Szymon Walczyl wraz z tatą wywalczyli 2 miejsce w biegu rodzinnym.

Wszystkim gratulujemy znakomitych startów!!!

W piątek na pływalni przy Publicznym Gimnazjum w Zdzieszowicach odbyły się Zawody Pływackie o Puchar Dyrektora Publicznej Szkoły Podstawowej nr 3 w Zdzieszowicach. Nasza szkoła reprezentowana była przez trzy uczennice klasy 4 - Oliwię Goly, Victorię Malek i Roxanę Ziębę. Wszystkie trzy zawodniczki rywalizowały w kategorii dziewcząt rocznik 2007 na dystansie 50m stylem dowolnym. Dziewczyny dały z siebie wszystko i znakomicie zaprezentowały swoje pływackie umiejętności. Roxana Zięba z czasem 1:03,97 zajęła V miejsce, Victoria Malek z czasem 1:22,42 była VI, a Oliwia Goly z czasem 1:32,57 uplasowała się na VII pozycji. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!