Uczniowie którzy osiągnęli najwyższe wyniki otrzymali - zgodnie z regulaminem - stypendium za wyniki w nauce oraz dyplomy wzorowego ucznia.

Stypendium otrzymali:

Dominika Kubina- klasa VI

Julia Dylewska i Magdalena John- klasa V

Dyplomy wzorowego ucznia otrzymali:

Julia Matias i Marek Kudla- klasa IV.

Wzorową frekwencją wyróżnili się:

Fabienne Gonska- klasa I

Julia Matias, Marek Kudla- klasa IV

Konrad Skrobocz- klasa VI,

Frekwencja ogólna uczniów to: 93,74%

Do biblioteki najczęściej zaglądał i wypożyczył najwięcej książek Tymoteusz Gasz- uczeń klasy II.

Podczas spotkania posumowane zostały uroczystości i imprezy, w które zaangażowali się uczniowie.

Uczniowie!

Wszystkie wasze wyniki są ważne! Wszystkie, które są efektem pracy i chęci- nie wszyscy mogą zdobywać piątki i szóstki, ale wszyscy mogą pracować i co najważniejsze wciąż się rozwijać, a praca nad sobą, dążenie do poprawiania i doskonalenia samego siebie to piękna cecha i bardzo w życiu ważna.

Uczniowie klasy 1 dzielnie wkroczyli w nowy rok szkolny, są bardzo grzeczni i dzielnie pracują- uczą się programować i dwoje z nich już ukończyło pierwszy stopień wtajemniczenia.

Uczniowie klasy 2 w ramach zajęć dodatkowych grają w szachy i zarazili swoją pasją całą szkołę, wszyscy ich zauważamy, bo rozpiera ich energia i niespożyte siły.

Uczniowie klasy 4 uczą się tak pilnie, że uzyskali najwyższą średnią w szkole. Znacznie poprawili swoje zachowanie, są zawsze chętni do działania.

Uczniowie klasy 5 rozwijają pasje programistyczne- programują roboty, co z pewnością zaprocentuje w przyszłości. Sporo w klasie 5 artystycznych talentów, co mieliśmy okazję podziwiać podczas ostatnich imprez, a z pewnością pokażą jeszcze swoje talenty aktorskie podczas konfrontacji teatralnych.

Uczniowie klasy 6 najstarszej w naszej szkole, reprezentowali nas podczas zbiórki WOŚP, gdzie osiągnęli doskonały wynik. Tradycyjnie już wcielili się w rolę kolędników, zawsze w takich akcjach są i nie zawodzą.

Samorząd szkolny wystartował zbiórką kasztanów, która przeszła najśmielsze oczekiwania. Dzięki pozyskanym funduszom samorząd organizował szkolne imprezy dla całej społeczności.

Wszyscy uczniowie angażowali się w występy artystyczne: wieczornicę, happening, jasełka, dzień babci i dziadka, kiermasz i wiele innych.

Dumni jesteśmy z waszej postawy charytatywnej: zbiórka żywności, nakrętek, akcja segreguj, góra grosza, zbiórka karmy dla zwierząt ze schroniska itp.

Wszystkim uczniom życzymy w dalszej edukacji powodzenia i sukcesów!